Dodaj do nich produkty, które lubisz i chcesz kupić później.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O Nas

 

Firma OTO została założona w Polsce w 2001 roku i aktualnie działa na rynku zarówno polskim jak i międzynarodowym, dostarczając produkty do ponad 12 krajów.

 

Jesteśmy wiodącym producentem skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych dla niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dostarczając Państwu najwyższej jakości produkty.

 

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Sopocie, a poszczególne partnerskie oddziały ulokowane są w Pradze, Budapeszcie i Kijowie.

 

Marka SOXO® jest doskonale rozpoznawalna na rynku tekstyliów zarówno w Polsce, jak i na świecie.

 

Obecnie nasz asortyment dostępny jest w ponad 10 000 punktów sprzedaży na terenie całego kraju oraz ponad 2000 w Europie i na świecie.

 

Marka SOXO® oferuje Państwu szeroki asortyment wyrobów tekstylnych, począwszy od skarpet i kapci po czapki.

 

Nasze produkty, cechujące się różnorodnością kolorów i wzorów oraz wszechstronnością modeli, zaprojektowane są tak, aby zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie od ludzi zależy wizerunek zarówno firmy jak i produktu, dlatego markę SOXO® tworzy zgrany zespół młodych, dynamicznych ludzi ze świeżymi pomysłami i nowoczesnym podejściem do realizowanych zagadnień.

 

Jako marka SOXO® kładziemy szczególny nacisk na przewidywanie potrzeb Klientów i spełnianie ich wszelkich oczekiwań.

 

 

 

 

Naszą misją jest dostarczenie Państwu dokładnie tego, czego potrzebują Państwa stopy!

pixel